Współpraca

Potrzebujesz relacyjnych i przyjaznych dla swojego użytkownika treści, które pomogą Ci udoskonalić Twoją stroną internetową, blog, newsletter lub sklep internetowy? A może potrzebujesz stworzyć e-booka na dany temat, advertorial lub content do aplikacji mobilnej?

Jesteś we właściwym miejscu!

Ja nazywam się Patrycja Klakus i jestem UX writerem, czyli projektantem użytecznych, intuicyjnych i skutecznych tekstów.

Treści, które projektuję, są zoptymalizowane pod kątem SEO, sformatowane a także wyczerpujące i konkretne. Dzięki temu budują pozytywne doświadczenia odbiorców i sprzedają!

Swoje doświadczenia związane z pisaniem a także porady językowe opisuję na tym blogu. Zapoznaj się z nimi i sprawdź, czy mój styl Ci odpowiada.

Przeczytaj o tym, że upraszczanie robi różnicę lub o zasadach, jakimi rządzi się webwriting, a potem napisz do mnie: klakus.patrycja@gmail.com.

Zapoznaj się również z moimi artykułami dla zewnętrznych portali:

W czym tkwi siła design thinking – artykuł o tym, jak za pomocą myślenia projektowego tworzyć nowe produkty i ulepszać stare.

Jak budować silny wizerunek marki – czyli czym jest wizerunek marki i z jakich składa się elementów. W tekście opisuję również 5 fundamentów silnej marki.

UX writer – jak ważna jest jego rola w kształtowaniu doświadczeń użytkownika – w tym artykule skupiłam się na wyjaśnieniu czym jest UX writing, microcopy oraz jakie znaczenie ma tone of voice. Na praktycznych przykładach prezentuję 6 wskazówek jak tworzyć komunikaty przyjazne użytkownikowi.